HULPACTIE OEKRAINE

Dagelijks horen we op het nieuws over de oorlog in Oekraïne. Veel mensen zijn gevlucht maar ook veel mensen zitten klem in hun land waar het dagelijks leven steeds moeilijker wordt.
Vanuit de Poolse plaats Rzeszow aan de grens met Oekraïne, is de Orthodoxe parochie Dom Diego het centrum van waaruit hulpgoederen de grens worden overgebracht naar delen van Oekraïne.
De familie Samardzic uit Almere Poort heeft contact met deze parochie en er is contact met een vervoersbedrijf van Poolse origine in Hoofddorp. Deze laatste stellen busjes en chauffeurs beschikbaar.

Recent kwam de vraag of er (houdbare) levensmiddelen gestuurd kunnen worden. En een eerste transport staat gepland voor  29, 30, 31 juli.

Goede Rede ondersteunt in samenwerking met de diaconie en andere wijken van de Protestantse Gemeente Almere deze actie. Helpt u ook mee?

Er is een lijstje voor de meest nodige artikelen: ( graag in lichte verpakkingen dus liever geen glas)
– Luiers – Babyvoeding – Fruithapjes in zakken – Olvarit
– Ontbijt/muesli e.d. – Pasta – Rijst – Pastasaus – – maandverband/tampons

U kunt het inleveren in Goede Rede op: Vrijdag 22 juli van 10.00-12.00 uur / Zondag 24 juli voor en na de kerkdienst tot 12.00 uur.

Inleveren mag ook bij de fam. Samardzic Aresstraat 43 en bij fam. Ter Veen, Hermesstraat 7

Voor vragen: Klazien ter Veen, 0645182315